Ad Code

Responsive Advertisement

Youtube Video İndirme programı kurulumu nasıl yapılır? [Resimli Anlatım]

Free Youtube Downloader yani Ücretsiz Youtube Video İndirme programının nasıl kurulacağını resimlerle anlatacağım. Ama önce biraz programdan bahsetmek istiyorum. Program hem Türkçe hem de ücretsiz. Bu nedenle tercih ettim zaten bu programı. Ayrıca kullanımı da gayet basit, video linki adres çubuğundan kopyalayıp "Yapıştır" butonuna basıyoruz sonrada indirme işlemini başlatıyoruz. Bu kadar basit. Ayrıca videoyu müzik olarak indirmek gibi güzel ve kullanışlı özellikleri de var. 


Free Youtube Downloader'i indirmek için Burayı Tıklayınız.(https://yadi.sk/d/iscQ6hDQcdw78)

İndirme işlemini tamamladığımızda şöyle bir setup dosyamız oluyor.
1. "na-yap-youtube-download" isimli setup dosyamıza çift tıklıyoruz.
2. Programın kurulum dilini seçmemiz isteniyor. "Türkçe"yi seçiyoruz ve "Tamam" butonuna basarak devam ediyoruz.
3. Kurulum sihirbazına hoşgeldiniz mesajını alıyoruz ve devam etmek için "İleri >" butonuna basıyoruz.
4. Bu aşamada programın lisans anlaşması karşılıyor bizi. Ok işaretiyle gösterdiğim "Anlaşmayı Kabul Ediyorum" seçeneğini işaretliyoruz.
5. Anlaşmayı kabul ettiğimizde "İleri >" butonu aktif hale geliyor ve ona tıklıyoruz.
6. Programın nereye kurulacağını kendisi seçiyor ama bunu değiştirme isterseniz değiştirebilirsiniz. Benim tavsiyem bu aşamada hiç oynama yapmadan "İleri >" butonuna basarak devam etmeniz.
7. Bu aşamada program ile ilgili ek görevleri seçiyoruz. 
1 numaralı ok işaretiyle gösterdiğim "İkonu Free Youtube Download masaüstüne ekle" seçeneğini işaretlersek programın kısayolu masaüstüne ekleniyor.
2 numaralı ok işaretiyle gösterdiğim "DVDVideoSoft Ücretsiz Stüdyo Yöneticisi ikonunu masaüstüne ekle" seçeneğini işaretlersek bahsi geçen uygulamanın kısayolu masaüstüne ekleniyor.
3 numaralı ok işaretiyle gösterdiğim "DVDVideo Soft Youtube indiricileri için tarayıcı eklentilerini kurun" seçeneğini işaretlersek program Youtube'da video izlerken internet taracıyımız üzerinde video indirmemizi sağlıyor. Yani bu eklenti kurulduğunda Youtube'da herhangi bir video izlerken o videonun altında 2 tane buton beliriyor. Bu butonlar aracılığıyla videoyu hem video olarak hemde mp3 olarak indirebiliyor.
Seçimlerimizi yaptıktan sonra "İleri>" butonuna basarak devam ediyoruz.
8. Kurulumun son aşamasındayız. Burada yüklenecekleri ve nereye yükleneceklerini gösteriyor. "Kur" butonuna basıyoruz.
9. Kurulum yapılabilmesi için açık olan programların kapatılması gerekiyor. Açık olan programları kendimiz kapatabiliriz ya da ok işaretiyle gösterdiğim "Automatically close the applications" seçeneğini işaretleyip "İleri >" butonuna basarak otomatik olarak kapatabiliriz. Programlar kapatıldıktan sonra "İleri >" butonuna basıyoruz.
10. Kurulum yapılıyor.
11. Kurulum işlemi tamamlandı. "Son" butonuna basarak pencereyi kapatıyoruz.
Ve Free Youtube Download programımız yüklendi. Free Youtube Download ile Youtube'dan nasıl video indireceğimizi merak edenler için;
  1. Youtube üzerinde video izlerken adres çubuğunda yazan "http://www.youtube.com/watch?v=Milx_NqIpg0" tarzındaki video linkini kopyalıyoruz.
  2. Programımızı açarak sol alt köşede bulunan "Yapıştır" butonuna tıklıyoruz.
  3. Sağ alt köşede bulunan "İndir" butonuna basarak indirme işlemini yapıyoruz.
Programın kurulumu ve kullanımı bu şekilde. Yapamadığınız veya yardım istediğiniz bir aşama olursa yorum yazarak bana ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Harika ve faydalı bir yazı. Alternatif olarak Youtube'dan video adresini (URL) kopyalayıp http://www.ytvideoindir.com adresindeki indirme kutusuna yapıştırıp enter'a basmanız yeterli. Gelen sayfadan istediğimiz çözünürlük ve formatta videomuzu indiriyoruz. Hatta MP3 formatında dahi müzik olarak indirme yapabiliyoruz.

    YanıtlaSil
  2. Harika ve faydalı bir yazı. Alternatif olarak programsız olarak indirmek için. Youtube'dan video adresini (URL) kopyalayıp http://www.ytvideoindir.com adresindeki indirme kutusuna yapıştırıp enter'a basmanız yeterli. Gelen sayfadan istediğimiz çözünürlük ve formatta videomuzu indiriyoruz. Hatta MP3 formatında dahi müzik olarak indirme yapabiliyoruz.

    YanıtlaSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)

Close Menu