Ad Code

Responsive Advertisement

PDFMate Ücretsiz PDF Converter programı kurulumu nasıl yapılır? [Resimli Anlatım]

PDFMate Free PDF Converter programı bilgisayarımızda bulunan PDF formatında ki belgelerimizi diğer formatlara çevirmenize yarayan gayet kullanışlı bir programdır. Programın arayüzü oldukça sade ayriyeten programın Türkçe olması da işimizi kolaylaştırıyor. Bu programla PDF belgelerimizi çevirebileceğimiz formatlar şunlar: 

            -PDF to EPUB 
            -PDF to TEXT (Metin)
            -PDF to IMAGE (Resim formatları)
            -PDF to HTML 
            -PDF to SWF (Flash dosyaları)
            -PDF to PDF
            -PDF to WORD (.Doc formatı)

PDFMate Free PDF Converter ile Pdf dosyalarımızı nasıl çevirebileceğimizi görmek için Burayı Tıklayınız.


PDFMate Free PDF Converter'ı indirmek için Burayı Tıklayınız. (https://yadi.sk/d/70CbtKNLcwDPz)

İndirme işlemimiz tamamlandığında şöyle bir dosyamız olacak:
1- "na-yap-pdf-converter" isimli setup dosyamıza çift tıklıyoruz.
2- Kuruluma başlıyoruz. Programı hangi dilde kullanmak istiyorsak onu seçiyoruz. Setup dosyamız otomatik olarak "Türkçe"yi seçecektir ama seçmezse kendimiz de seçebiliyoruz. Ardından "Tamam" butonuna basıyoruz.

3- Kurulum dosyamız bize hoşgeldiniz diyor. :) "İleri >" butonuna basarak devam ediyoruz.
4- Programı kullanabilmek için "Lisans Anlaşması"nı kabul etmemiz gerekiyor. Bunun içinde "Anlaşmayı Kabul Ediyorum." seçeneğini işaretliyoruz ve "İleri >" butonuna basıyoruz.
5- Beşinci aşamamızda programın nereye kurulmasını seçebileceğimiz seçenek geliyor. Benim tavsiyem bu adımda hiç bir şeye dokunmadan "İleri >" butonuna basmanız. Eğer programı farklı bir yere kurmak isterseniz "Gözat" butonuna basarak kurmak istediğiniz yeri seçip devam edebilirsiniz. Devam etmek için "İleri >" butonuna basıyoruz.
6- Program kurulduktan sonra PDFMate PDF Converter kısayolu başlat menüsüne atılacak. Eğer başlat menüsünde özel bir yere atmak istersek kısayolumuzu "Gözat..." butonuyla seçebiliriz. Benim tavsiyem herhangi bir değişiklik yapmadan "İleri >" butonuna basarak devam etmeniz.
7- Bu aşamada ise program kısayolunun masaüstüne atılıp atılmaması söz konusu. Ok işaretiyle gösterdiğim "Masaüstü simgesi oluştur" seçeneğini işaretlersek programın kısayolu masaüstümüze eklenecektir. Seçimimizi yaptıktan sonra bir sonraki aşamaya geçmek için "İleri >" butonuna basıyoruz.
8- Program yüklenirken yanında bazı eklentiler de kurmak istiyor. Tabi ki bunların kurulmasına izin vermeyeceğiz. Bunun için 1 numara ile gösterdiğim "Özel kurulum (gelişmiş)" seçeneğini işaretliyoruz ve "Yandex" ile başlayan üç seçeneğin yanındaki tik işaretlerini kaldırıyoruz. Resimde görüldüğü gibi hepsinin yanı boş olmalı. Ardından "İleri >" butonuna basarak bir sonraki aşamaya geçiyoruz.
9- Bu aşamada bir nevi kurulumun özetini görüyoruz. Değiştirmek istediğimiz bir şey varsa son şansımız. Her şey tamam artık kurulsun diyorsak "Kur" butonuna basıyoruz.
10- Kurulum işlemi yapılıyor. Bekliyoruz...
10- Kurulum işlemi tamamlandığında bu pencere geliyor. Ok işaretiyle gösterdiğim "PDFMate PDF Converter Programını Çalıştır" seçeneğini işaretlersek "Son" butonuna bastıktan sonra programımız açılacaktır. "Son" butonuna basarak kurulumu bitiriyoruz.

Pdf formatındaki dosyalarımızı diğer formatlara (Word, jpeg, swf, vs.) çevirebileceğimiz Türkçe PDF Converter programımız yüklendi. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Close Menu