Ad Code

Responsive Advertisement

Advanced SystemCare 8 Türkçe kurulumu nasıl yapılır? [Resimli Anlatım]


Advanced SystemCare bilgisayarınızda birikmiş gereksiz dosyaların temizlenmesine ve gözle görülür manada bilgisayarınızın hızlanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda bilgisayarınızda bozuk olan sistem dosyalarınızı onararak bilgisayarınızın hızlı açılmasına yardımcı olur. Ek olarak tarayacı eklentilerini düzenlemenize ve anasayfanızı değiştiren gereksiz uygulamaların temizlenmesine yardımcı olarak anasayfanızı değiştirmenizi sağlar.

Advanced SystemCare 8'i indirmek için Burayı Tıklayınız. (https://yadi.sk/d/wZayloSrchUAU)

İndirme işlemini tamamladığımızda şöyle bir setup dosyamız olacak:
1- "na-yap-advanced-systemcare-8" isimli setup dosyamıza çift tıklıyoruz.

2- Kurulum sihirbazına hoşgeldiniz mesajı karşımıza çıkıyor. "İleri >" butonuna basarak devam ediyoruz.

3- Kuruluma devam edebilmek için Lisans Koşulları'nı kabul etmemiz gerekiyor. "Kabul Et" butonuna basıyoruz.
4- Bu aşamada programın nereye yükleneceğini seçmemiz isteniyor. Setup dosyamız bilgisayarımızda programların depolandığı alanı kendisi seçiyor. "İleri >" butonuna basıyoruz.
5- Kurulum yapılırken ekstradan yapılmasını istediğimiz şeyleri işaretlediğimiz aşamadayız. "Masaüstü simgesi oluştur" seçeneğini işaretlersek programın kısayolunu masaüstüne yerleştirecek, "IObit'i Benim Yer İmlerime Ekle" seçeneğini işaretlersek IObit'i yer imlerinize ekleyecek. Ben ok işaretiyle gösterdiğim "Masaüstü simgesi oluştur" seçeneğini işaretledim. Sizde kendinize göre işaretlemenizi yapın. Ardından "İleri >" butonuna basarak devam ediyoruz.
6- Yükleme işlemimiz yapılıyor. Ok işaretiyle gösterdiğim alanın dolmasını bekliyoruz.
7- Yükleme işlemimiz yapıldı. "Son" butonuna basıyoruz.
8- Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra programı tanıtan ufak bir pencere açılıyor. "İleri >" butonuna basarak devam ediyoruz ve şu sayfaya geliyoruz.
9- Bu aşamada programın görünümünü ve dilini seçiyoruz. Benim tercihim "Klasik" görünüm sizde buradan istediğiniz görünümü seçebilirsiniz. Ardından temaların altında bulunan "Varsayılan dilinizi seçin:" kısmından eğer seçilmemişse Türkçe'yi seçiyoruz. Ama program bilgisayarınızın diline bakarak Türkçe'yi otomatik olarakta seçebiliyor. Son olarak "Çalıştır" butonuna basıyoruz. Ve programımız kullanıma hazır hale geliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Close Menu