Ad Code

Responsive Advertisement

Revo Uninstaller: Program kaldırıcı kurulumu nasıl yapılır? [Resimli Anlatım]


Bu yazımda sizlere Revo Uninstaller programının Türkçe ve freeware sürümünün kurulumunun nasıl yapılacağını resimlerle anlatacağım. Revo Uninstaller bilgisayarımızdan kaldırmak istediğimiz programların kaldırılması işlemini tam manasıyla yapan bir programdır. Kaldıracağımız programın bilgisayarımızda bıraktığı her izi başarıyla temizler. Windows'un kendi program kaldırma özelliğinin aksine sadece programı kaldırmakla kalmaz. Programın oluşturduğu klasörleri ve sistemde oluşturduğu tüm kayıtları temizleyerek, program artıklarının oluşturduğu gereksiz yavaşlamanın önüne geçer. Tabiri caizse kaldırmak istediğiniz programın kökünü kazır. :) 


Revo Uninstaller Türkçe indirmek için Burayı Tıklayınız.(https://yadi.sk/d/cQ6jD6PBZB4ke)

  • İndirme işlemini yaptıktan sonra "na-yap-revo" isimli setup dosyamıza çift tıklıyoruz.  • Bu aşamada programın hangi dilde kurulacağını seçmemiz isteniyor. Eğer Windows'u Türkçe kullanıyorsanız program otomatik olarak Türkçe'yi seçecektir. Eğer seçmez ise kendiniz de Türkçe'yi seçebilirsiniz. Kurulum dilini seçtiysek "OK" butonuna basalım.  • Kurulum penceremiz açıldı. Kurulum sırasında sorun çıkmaması için açık olan programları kapatmamız isteniyor. Kapatmasak ta bir şey değişmiyor ama yine de açık olan diğer programları kapatınız ve "İleri >" butonuna basalım.
  • Kurulum işlemine devam edebilmemiz için lisans sözleşmesini kabul etmemiz gerekiyor. Ok işaretleriyle gösterdiğim "Lisans Sözleşmesi'nin koşullarını kabul ediyorum" seçeneğini işaretleyip "İleri>" butonuna basıyoruz.  • Programın hangi dizine kurulacağını bu aşamada değiştirebilirsiniz. Ama değiştirmemenizi tavsiye ediyorum. "Kur" butonuna basarak kurulumu başlatıyoruz.  • Ve Revo Uninstaller programımız kurumu tamamlandı. Ok işaretiyle gösterdiğim "Revo Uninstaller 1.95 programını çalıştır" seçeneğini seçersek "Bitir" butonuna bastığımızda program açılacaktır. "Bitir" butonuna basarak kurulum işlemini tamamlıyoruz. Revo Uninstaller 1.95 programının nasıl kurulacağını resimlerle böylece anlatmış oldum. Eğer yapamadığınız ya da yardım istediğiniz bir aşama olursa yorum bölümünden bana ulaşabilirsiniz.
  • Ayriyeten Revo Uninstaller ile program kaldırma işleminin nasıl yapıldığını görmek isterseniz Burayı Tıklayınız.


Yorum Gönder

0 Yorumlar

Close Menu