Ad Code

Responsive Advertisement

PP25 : iPhone Jailbreaksiz uygulama yükleme nasıl yapılır ? [Resimli Anlatım]

 • Başlıkta da belirttiğim gibi PP25 isimli programla Iphone'umuza ücretli ücretsiz tüm uygulamarı Jailbreak işlemi yapmadan ücretsiz olarak yükleyebiliyoruz. Artık ücretli uygulamalara para vererek satın almak zorunda değiliz.


 • İndirme işlemimiz tamamlandığın şöyle bir setup dosyamız olacak : 

 • Setup dosyamıza çift tıkladığımızda kurulum başlayacak.
Sol alttaki seçenek Kullanım Koşullarıyla ilgili olduğu için onun seçili olması lazım.  Kurulum işlemini başlatmak için üzerinde çince yazılar olana mavi butona tıklıyoruz.

Kurulum işlemi yapılıyor.

Kurulum işlemini tamamlamak için yeşil butona tıklıyoruz.

Program ilk açıldığında Windows Güvenlik Uyarısı pencereside açılıyor.Programın çalışabilmesi için güvenlik duvarından bu programa erişim izni vermemiz gerekiyor. Bunun için "Erişime izin ver" butonuna tıklıyoruz.

Eğer bilgisayarımızda iTunes programı yoksa onunda yüklenmesi gerekiyor. Sarıyla gösterdiğim butona bastığımızda program bizim yerimize iTunes'u da yüklüyor.

iTunes indiriliyor ve indirme işlemi bittiğinde kurulacak.
iTunes'u nasıl kuracağım onuda gösterir misiniz derseniz buradan devam edin.

 • Programımızı ve iTunes'u kurduktan sonra iPhone'umuzu kabloyla bilgisayarımıza bağlıyoruz. 
 • Telefonu bağlayınca iTunes'tan şöyle bir uyarı gelecek :

 • Uyarıda da belirttiği gibi telefonumuzdan bu bağlantıya izin vereceğiz. iPhone'umuza baktığımızda "Bu Bilgisayara Güvenilsin mi" diye bir uyarı göreceğiz bu uyarıya "Güven" diyerek yanıt veriyoruz.
 • iPhone'nun bu bilgisayara güvenmesine izin verince bilgisayar ve PP25 telefonumuzu tanıyor.( Eğer PP25 telefonumuzu görmezse bilgisayarı kapatıp yeniden açalım.) • Programımız iPhone'umuzu tanıdı. Uygulama yükleme menüsüne gideceğiz şimdi. Sarı renk ile göstermiş olduğum avuç içerisinde elma bulunan işarete tıklıyoruz.

 • Yüklemek istediğimiz programı sağ üst köşedeki arama kısmından aratıp buluyoruz. Ben mesela "Farming Simulator 14" isimli oyunu yükleyeceğim. Oyunun şuan AppStore'da ki fiyatı 6,49 TL ama ben bunu ücretsiz olarak yükleyeceğim.
 • Oyunu program da aratıyoruz : 


 • Oyunumuz sol üst köşede sarıyla gösterdiğim oyun. Üzerine tıklıyoruz.

 • Oyunumuzu indirmek için iki seçeneğimiz var. Sarıyla gösterdiğim yerdeki mavi ve yeşil butonlardan indiriyoruz oyunumuzu. Mavi butona bastığımızda oyun direk telefonumuza iniyor ve kuruluyor. Yeşil butona bastığımızda oyun sadece indiriliyor biz kendimiz kuruyoruz. Ben mavi butonu tavsiye ederim.

 • Sol alt köşede sarı renk ile gösterdiğim yerde gördüğümüz gibi oyunumuz iniyor. İndirme ve yükleme işlemi tamamlandığında son bir ayar daha yapmamız gerekiyor. Bu arada indirme ve yükleme işleminin tamamlandığını sol alt köşede ki yerin normal haline dönmesiyle anlıyoruz.

 • Bu ayarın amacı bazı uygulamalarda indirme ve kurulum işlemi tamamlandığı halde uygulama açılmıyor, açılıp hemen kapanıyor veya kullanıcı adı ve şifre istiyor. Sağ üstte sarı renk ile gösterdiğim şu butona basıyoruz.


 • Bu butona bastığımızda yine sarı renk ile sol menüde gösterdiğim aşağıdaki Bahadır iPhon.. kısmının yanında sürekli dönen ve ayarlamanın yapılıyor olduğu gösteren şu simge görünüyor.

 • Ayarlama işlemi tamamlandığında ise bu simge şu simgeye dönüşüyor.


 • Ve AppStore'da ücretli olan oyunumuz iPhone'umuza ücretsiz olarak yüklenmiş oluyor. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz ya da yapamadığınız bir adım olursa yorum ve iletişim kısmından bana ulaşabilirsiniz elimden geldiği kadarıyla size yardımcı olmaya çalışırım.
Yorum Gönder

2 Yorumlar

 1. psylsşım için öncelikle teşekkürler.

  programı kurdum, itunes yüklüydü. kabloyu bağladığımda ıtunes direk açılmaktadır, güven yazısı gelmemektedir. ve 25 pp programı telefonu tanımıyor. ne yapmalıyım?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Telefonu eğer iOs 8.3'e güncellediyseniz 25pp'nin 8.3 için uyarlanmış sürümü henüz çıkmadı. Aklıma gelen ilk ihtimal bu. Bir diğer ihtimal ise; programı paylaştığımdan bu yana yeni bir 25pp sürümü çıkmış olabilir bu nedenle telefonunuzu görmüyordur. Yapılabileceklere gelecek olursak. ilk olarak şu adresten son sürüm 25pp'yi indirin ve kurun:

   http://hl.25pp.com/down.php?from=ppwin&product_id=8000

   Kurduktan sonra tekrar telefonunuzu bağlayın ve deneyin.
   Yine olmazsa muhtemel 8.3 için olan sürüm henüz yayınlanmamıştır. Yakında gerekli güncelleme gelecektir. Biraz bekleyin.
   Yorum yaptığınız için ben teşekkür ederim. :)

   Sil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)

Close Menu