Ad Code

Responsive Advertisement

Game Booster : Oyun Hızlandırma Programı kurulumu nasıl yapılır? [Resimli Anlatım]

Bilgisayarınızda oyun oynarken eğer yavaşlamalar veya donmalar yaşıyorsanız Game Booster ile bu yavaşlamaları veya donmaları azaltabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir yazılım olan Game Booster sayesinde oyun oynamaya karar verdiğiniz zaman "Windows Görev Yöneticisi" bölümünde çalışmakta olan ve siz oyun oynarken arka planda çalışmasına gerek olmayan uygulamaları kapatabilir ve bu sayede oyun oynamanız için gereken belleği arttırabilirsiniz.
  • Game Booster setup dosyamızı indirme işlemimiz tamamlandığında şöyle bir dosyamız olacak : 

  • "na-yap-gamebooster" isimli setup dosyamıza çift tıklıyoruz ve şöyle bir ekran açılıyor : 
Next >

Accept


  • Bu aşamada programın nereye kurulacağını seçiyoruz. Özel bir nedeniniz yoksa herhangi bir değişiklik yapmadan "Next >" tuşuna basalım.
Burada bize masaüstüne programın kısayolu atılsın mı diye soruyor. Eğer masaüstünde kısayol istiyorsanız "Create a desktop icon" seçeneğini işaretliyoruz ve Next tuşuna basıyoruz.

Yükleme işlemi yapılıyor.


  • Kurulum işleminin son aşamasındayız. Burada seçebileceğimiz şıklar var. İlk şık yani "Launch Razer Game Booster" şıkkını seçersek kurulum bitince program açılır. İkinici şık yani "Launch at Startup" şıkkını seçersek bilgisayarı her açtığımızda program otomatik olarak başlar.
  • "Finish" diyerek kurulum işlemimizi bitiriyoruz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Close Menu