Ad Code

Responsive Advertisement

Adobe Reader XI Türkçe kurulumu nasıl yapılır? [Resimli Anlatım]

Adobe Reader yazılımı PDF belgelerini güvenle görüntülemek, yazdırmak ve bu belgelere açıklama eklemek için ücretsiz olarak sunulan güvenilir bir standarttır. Formlar ve multimedya gibi tüm PDF içeriği türlerini açabilen ve bu içerik türleriyle etkileşime girebilen tek PDF dosyası görüntüleyicisidir.

  • Adobe Reader'i indirmek için vermiş olduğum linke yani Adobe Reader'in kendisi sitesine giriyoruz ve şöyle bir ekranla karşılaşıyoruz : 

  • Burada orta sütunda "İsteğe bağlı teklif:" kısmına dikkatinizi çekmek istiyorum. "Evet,Pc güvenlik durumunu..." ile başlayan cümlenin yanında ki kutucuk seçili olarak açılacak, eğer seçili olarak devam ederseniz bilgisayarınıza McAfee programı da yüklenecek. Benim tavsiyem o kutucuğun işaretini kaldırmanız yönündedir. Seçimimizi yaptıysak sağ alt köşede ki "Şimdi yükle" butonuna basıyoruz.

  • İndirme işlemimiz başlıyor. İndirme işlemi tamamlandığında indirme yaptığınız klasöre şöyle bir setup dosyası gelecek :

  • Sizin indirmiş olduğunuz setup dosyasının adı farklı olabilir bu farklılık işletim sisteminizden kaynaklanır. Setup dosyamıza çift tıklayarak kurulum işlemine geçiyoruz.

  • Setup dosyamızı başlatınca ilk pencere Adobe Reader'in otomatik güncelleneceğini söyleyen bir uyarı oluyor ve "İleri" diyerek bir sonraki aşamaya geçiyoruz.

  • Setup dosyamız Adobe Reader için gerekli dosyaları indiriyor. %100 olana kadar bekliyoruz bu işlem internet hızınıza göre uzun veya kısa sürebilir.

  • Yükleme tamamlandığında setup dosyamız yüklemenin tamamlandığını bize söylüyor zaten. "Son" butonuna basarak kurulum işlemini bitiriyoruz. Adobe Reader XI programımız başarıyla kuruldu. İyi günlerde kullanın. :)Yorum Gönder

0 Yorumlar

Close Menu